Залишити заявку

House of pain

Сайт з тренуваннями, планом харчувань та корисними статтями про здоровя

Цілі

Зробити повний редизайн інтернет-магазину “Містер Волет”, зберігаючи стиль брендбука, виключаючи незручний функціонал для користувачів та покращення продуктивності сайту.

Завдання

  • Аудит існуючого сайту
  • Складання ТЗ та плану робіт
  • Виявлення болю ЦА
  • Аналіз конкурентів та пошук кращих рішень
  • Новий дизайн сайту
  • Верстка та підвищення продуктивності
  • Розробка

Команда проекту

1x Project Manager

2x Web-designer UX/UI

1x Front-end developer

1x Back-end developer

Прототип

Дизайн

Головна сторінка

Головна сторінка має лаконічний хедер, проте вся неохідна інформація є в меню-гамбургері. Традиційний, але ефективний крок - фото тренування на фоні, яке відразу викликає правильну асоціацію. Соціальні мережі для того, щоб швидко залучати відвідувачів до ком’юніті та довготривалого зв’язку.

Workouts

Найпопулярніші та доступні відразу тренування, які легко відкрити відразу після відкриття сайту. Це патерн пробного заняття, після якого користувач захоче продовжити тренування в, можливо, платній версії сайту.

Програми тренувань

Є кілька видів необхідних тренувань, які підійдуть для будь-кого. Їх можна фільтрувати, сортувати та підлаштовувати пошук під себе. Окрім назви, ми відразу бачимо тривалість програми, необхідність обладнання та приклади вправ.

Сторінка тренування

На сторінці є відео, його опис, зручні таймкоди справа для того, щоб виконувати вправи синхронно було зручно.

Сторінка знань

Корисне місце для тих, хто хоче вивчити більше про харчування, медицину, баланс у тренуваннях тощо. Наприклад, у розділі харчування можна знайти цікаві статті на популярні теми, які допоможуть на шляху до мети.

Сторінка рецептів

Чудовою ідеєю було розміщення різноманітних рецептів для здорового харчування прямо на сайті. Ми бачимо інградієнти, інструкцію та пораховану кількість калорій, приблизний вигляд страви.

Прайс лист

Сторінка для вибору зручного плану підписки та тренувань. Усі переваги перелічено на картках, є можливість оплати піврічного чи річного планів помісячно, що є досить зручним для різних користувачів сайту.

Особистий кабінет

Спостерігаємо тут бокове меню, до міститьчя персональна інформація, гаманець, план підписки та налаштування. Усі необхідні інструменти для позитивного користувацького досвіду.

Сторінка аналітики

На сторінці є дві вкладки: прогрес та історія тренувань. На вкладці прогресі, наприклад, можна прослідкувати за часом тренувань протягом різних періодів часу та відсоткового навантаження.

Адаптивний дизайн

Використовувані технології

Обсудим проект?

Напишите нам и мы вскоре свяжемся с Вами для обсуждения деталей касательно вашей задумки.
Крутой проект начинается с заполнения этой формы.
Розкажіть про свій проект
* Обов'язково до заповнення

Еще проекты